2019.10.20 Vasárnap
Nyelvválasztás angol nyelv német nyelv
Keresés gomb
Az oldal NVDA felolvasó szoftverrel tesztelve.
kezdőlap Mosonmagyaróvár város Információs portál
Képvetítés fotóKépvetítés fotó

Városi elismerések / 2018. évi elismerések

"Pro Urbe Mosonmagyaróvár" kitüntető érem és díj
Horváth László nyugalmazott vezérigazgató, címzetes egyetemi docens


Mosonmagyaróvárért Emlékérem
Perényi Eszter

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Szociális Dolgozója
Szeredi Istvánné

 

Önkéntes Szociális Munkáért elismerő oklevél
Artner Anikó
Kovács Béla
Ratkay Katalin

 

Mosonmagyaróvár Város Civil Társadalmáért díj
Mosonmagyaróvári Nagycsaládosok Életfa Egyesülete

 

Mosonmagyaróvár Város Környezetvédelméért díj
Laczi Zsolt

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Egészségügyi Dolgozója
Medvácz Péter
Dr. Takács László
Dr. Pécsi Gyula

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Köztisztviselője
Egyed Krisztina
Szabóné Molnár Ildikó

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Egyetemi Oktatója
Dr. Schmidt János

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Középiskolai Tanára
Bérci Csaba

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Tanára
Kleé Istvánné

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Tanítója
Molnárné Tóth Erika

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Óvónője
Molnár Gézáné

 

Mosonmagyaróvár Város Kultúrájáért díj
MOFÉM Fúvószenekar (MOFÉM Művészeti Egyesület)

 

Mosonmagyaróvár Város Sportdíja
Winkler Péter

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Tanulója

Klausz Dávid Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Oláh Lilla Borbála Ujhelyi Imre Általános Iskola
Lakatos Csilla Ujhelyi Imre Általános Iskola
Elekes-Radák Benjamin Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola
Miheller Kata Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola
Csáki Anna Ilona Győri Szolgáltatási SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma
Varga Ádám Győri Szolgáltatási SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma
Kovács András Győri Szolgáltatási SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma
Szabados Magor Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Lászlóffy Eszter Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Kalmár Zsófia Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Vigh Eszter Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Marton Dominik Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Balázs Norbert Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Marczinkó Márk Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Búzás Dániel Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Kükedi István Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Lukácsi Tamás Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Kóródi Vencel Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Szabó Márton Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Sebők Mátyás Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Bóta Alexandra Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Kóródi Lőrinc Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Péntek Anna Júlia Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Neuberger Lena Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Magyar Rebeka Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Fodor Péter Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Amtmann Kristóf Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Gráczer Alexandra Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Horváth Rozália Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Balogh Tamás Elek Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Fejes Borbála Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Nagy Balázs Martin Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium